zaterdag de 7-02-2015
we hadden afgesproken om vandaag te gaan vissen bij waarde was goed weer dus ff wat drinken . thuis en dan hup na de water kant met voer dat van mijn kant zeer goed was ingevroren pieren, aan gekomen was het water laag dus alles klaar gezet en wat rond lopen ook daar wat drinken moet je bij houden , dus toen het water dicht aan de kant kwam de onderlijn het zilte nat alle bij dus me broer ook later kwam er wat stroming, maar we kregen af en toe beet maar niet zo vel kleinen tikjes ,vorige week ging dat beter de wind stond toen goed, voor ze maat johan en zijn neef johan vingen toen vis maar wij niet tot een uur of 5 zijn we gestopt dus niks in de emmer.
maar we komen wel terug waar dat is de vraag. word vervolgd.
afzender jan de strandjutter en nico de zeehondetemmer.
Blijf op de hoogte en like ook onze facebook pagina
Werner > februari 8, 2015
hey manne,
Niet geschoten is altijd mis he..
jullie hebben het in ieder geval geprobeerd.
Volgende keer beter!
Groetjes Werner.
Kees Michielsen > februari 8, 2015
Hey Jan en Nico,
Ik vind het knap dat jullie met dit koude weer toch gaan vissen!
Erg leuk om dan vanuit een warme huiskamer de ervaringen van jullie te lezen, ben ik toch ook een beetje aan het vissen 🙂
Groeten,
Kees.
Peter(Fishguppy) > februari 8, 2015
Zo bikkels! Volgende keer maar eens een winterstekkie opzoeken?
Groetjes Peter
zeehondentemmer > februari 8, 2015
Hallo Peter. Werner.en Kees.
Bedankt nog voor jullie leuke reactie hier op en Ja de volgende keer maar vanaf het strand proberen.
Groetjes Nico
strandjutter > februari 8, 2015
Alvast bedankt allemaal voor onze dag met het weer om te gaan vissen peter en .werner.kees.
we gaan wel ook een keer van strand af met me broer dan zal het wel lukken om een visje te vangen als de goden het toelaten gr jan.