Home Strijd der giganten “Strijd der Giganten” 2025

“Strijd der Giganten” 2025

Advertenties

Beste visvrienden,

voor 2025 wil ik weer een competitie opstarten, om er een onderlinge sportieve strijd in te houden!

Er verandert wel iets, het is niet meer mogelijk om meer dan 1 prijs te winnen en je kunt alleen winnen als je een echte Fishguppy bent en minimaal 5, met foto’s maar liefst alle verslagen als je gaat vissen te plaatsen. De vis telt alleen indien er een goede selfie is met vis aan de lijn en een hele duidelijke foto op een herkende meetlat, liefst tot in detail mooi op de foto.

Ik zal dit even uitleggen, er vangt bijvoorbeeld iemand de grootste wijting en tong, dan krijgt hij de prijs van de grootste van de 2, dus is het belangrijk dat je ook altijd foto’s maakt van de op dat moment 2e grootste om in aanmerking te komen van de 2e prijs!

We hanteren dezelfde soorten als vorig jaar en daarbij komt nog, een keer wat anders, wie de kleinste grondel vangt, liefst tot op de mm nauwkeurig op de foto en selfie!

Ik wens alle fishguppy’s een zeer sportieve strijd, waarbij sportiviteit en eerlijkheid voorop staan.

Grtjes Peter

Klassement:

Strijd der Giganten 2025
Vissoort: CM’s Naam: Foto:
Tong
Schar
Wijting
Grondel

Blijf op de hoogte en like ook onze facebook pagina

7 reacties

  1. Nico > februari 12, 2025

    Antwoord

    Hoi Peter. Weer een leuk initiatief van je dat je weer opstelt en alle fishguppy’s succes toegewenst alvast.

    Groetjes Nico.

  2. Eldert > februari 12, 2025

    Antwoord

    Haha Peter , hoe verzin je het ….. de kleinste grondel . Ik vind em echt geweldig . Maar toch ga ik dan toch maar voor die bovenste . Zo.n flapperbeest krijg ik wel wat meer kriebels van.
    Iedereen succes he .
    Groet, Eldert

  3. Henry > februari 13, 2025

    Antwoord

    Hey Peter,
    Prachtig dat je ook voor het visjaar 2025 wederom waardebonnen beschikbaar stelt aan degene die met regelmaat ’n verslagje schrijft en tevens ook de grootste vis van ’n bepaalde soort weet te vangen, Top!!! Ik vind het ook leuk dat de Geep vervangen is door de Grondel, we hebben immers meer kans om grondels te vangen dan om ’n geep aan de haak te slaan. Ik wens iedere Fishguppy een prachtig en visrijk 2025 en hoop dat door dit initiatief van Peter er ook dit jaar weer enkele nieuwe schrijvers bijkomen die hun visbelevenissen met ons allemaal willen delen.
    Groetjes, Henry

  4. ies > februari 13, 2025

    Antwoord

    Lol Peter, hoe verzin je het, de kleinste tssss … tja en uh met die kleinzoon van mij voel ik mij bijna geroepen om straks mijn 11 meter hengel uit de schuur te toveren en de 6 hondertste simmen uit te gaan peilen. lol alle gekheid op een stokkie, je blijft ons verrassen. Mannen iedereen succes toegewenst.
    Groetjes en vang ze.
    Ies

  5. Hugo > februari 13, 2025

    Antwoord

    Hoi Peter,
    Top dat je er weer wat strijd in de brouwerij brengt.
    Wat de grondel betreft 😱 daar ga ik mij niet aan wagen, want mijn ogen zijn niet zo goed meer. En op mijn meetlat staan geen mm’s vermeld 😂. Dus laat die flappen van tongen maar komen, die meet ik wel in cm. Bij deze succes aan iedereen dit jaar,
    Groetjes Hugo

  6. Stefan > februari 13, 2025

    Antwoord

    Hoi Peter, erg leuk, we gaan er zeker weer voor!

  7. Jack jozen > februari 16, 2025

    Antwoord

    ,Hallo Peter.
    We zullen het zeker proberen ik schat mijn kansen wel dik in vooral met de grondel zeker nou mijn lekkernij vis ër niet bij is HA.
    Veul groetjes Jack.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *